Truckline to
terminowe dostawy, bezpieczeństwo ładunku i konkurencyjne ceny!
tani transport krajowy śląskie

Strona główna

SPEDYCJA TRUCKLINE Sp. z o.o. w swoim składzie osobowym funkcjonuje na rynku transportu od 1995 roku, początkowo jako spółka cywilna, od 1998 roku jako spółka prawa handlowego.
 
W całym okresie swojej działalności na rynku w Polsce i Europie firma dostarcza swoim Klientom kompleksowe rozwiązania transportowe i logistyczne na rynku transferu towarów w oparciu o lądowy transport samochodowy o zróżnicowanej charakterystyce.
 
W naszej firmie, na zasadach ścisłej współpracy oraz szczegółowej weryfikacji zgrupowaliśmy wyselekcjonowanych, uczciwych i odpowiedzialnych przewoźników dysponujących szerokim wachlarzem samochodów ciężarowych o różnym tonażu dopasowanym każdorazowo do potrzeb klienta.
 
W naszej firmie nie potrzebujecie Państwo płacić za nie wykorzystaną przestrzeń ładunkową oraz "puste kilometry" Dopasujemy nasze wolne samochody dokładnie do Państwa potrzeb i podstawimy dokładnie na czas taki tabor, jaki akurat potrzebujecie.
 
Wszystkie samochody realizujące dla Państwa transport posiadają aktualne polisy OCP, oraz wymagane prawem licencje i koncesje. Nasze ubezpieczenie OC Spedytora stanowi dla Państwa dodatkowe zabezpieczenie.
 
Pragniemy zapewnić, że przy zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług jesteśmy w stanie zaoferować Państwu optymalne ceny na wszelkiego rodzaju wykonywane przez nas czynności transportowe.